MOM.e phone

תנאי שירות

השימוש באתר www.mome.co.il להלן מאמי מוצרי תינוקות מותנה בקבלת התנאים בתקנון.

החנות מאמי mom.e (להלן "האתר"http://www.mome.co.il/ ), הינה חנות וירטואלית ברשת האינטרנט . 

כניסה ורכישה "באתר" מהווה הסכם לתקנון, הצהרה והתחייבות לפעול לפיו וכי לא תהה לרוכש ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד בעלי ומי מטעמם של האתר ו/או מפעיליו.

 

רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצוינות להלן ושהינו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת .חברות האשראי הינן: ויזה כ.א.ל, לאומי ויזה, אמריקן אקספרס בע"מ, ישראכרט בע"מ. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה

בעת ביצוע רכישה דרך האתר יידרש המשתמש/ הרוכש להכניס למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז./ח.פ., שם פרטי, שם משפחה, שם חברה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום וכרטיס אשראי. במידה והמשתמש אינו מעוניין להשאיר פרטי אשראי באינטרנט, ישאיר הלקוח מספר טלפון ופרטי התשלום ימסרו בטלפון.

לידיעת המשתמשים: הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר.

האחריות לכל המוצרים הנמכרים באתר חלה על היצרנים ו/או הספקיםו/או המעצבים ו/או היבואנים של המוצרים בלבד.

ה"אתר" לא יהיה אחראי על כל נזק שנגרם עקב שימוש בלתי הולם או שגוי במוצרים שנרכשו.

ה"אתר" לא יישא במישרין ועקיפין למקרה שבו הרכישה של המשתמש לא התקבלה במערכת או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהמשתתף לרכוש ו/או לקבל מוצרים.

"האתר" שומר לעצמו את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה, בין היתר באם יתברר לה שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית.

 

* יתכנו הבדלי צבע קלים בין המוצרים לבין התמונות באתר.

המחירים באתר כוללים מע"מ.

אספקת המוצרים תעשה לפי תנאי המשלוח שבחר המשתמש בעת ביצוע הרכישה, תנאי המשלוח מופיעים גם בשאלות נפוצות. המחירים המופיעים באתר הינם למשלוחים בישראל ורק לאזורים בהם קיים שירות דואר ישראל. 

ישנה אפשרות לאסוף את המוצר ללא דמי משלוח. לגבי משלוחים לחו"ל יש לפנות טלפונית לברור מחירי המשלוח.

בכל מקרה של איסוף עצמי יש לוודא טלפונית שהמוצר נמצא במלאי באותו רגע נתון (054-720927) ,ישנם מספר מוצרים שנשלחים ישירות ולא ניתנים לאיסוף עצמי (צוות אתר מאמי במקרה כזה יעדכן אתכם).

במידה והמוצר שהזמנתם אזל מהמלאי, יישלח אליכם מייל בדואר אלקטרוני או שצוות האתר יעדכנכם טלפונית, הלקוח לא יחוייב על המוצר. (במידה וחוייב,יזוכה עוד באותו יום ביצוע העסקה)

האתר לא יישא באחריות למועד אספקת המוצרים (במקרה של שיבושים בדואר ישראל) או על טיב המוצר (באחריות היבואן/ יצרן בלבד).

 

היה ותחול טעות בהדפסה ו/או בתיאור המוצר ו/או במחיר המוצר ו/או בתנאי התשלום ו/או בתמונת המוצר ו/או בכל פרט אחר יהא האתר רשאי אך לא חייב לבטל את העסקה.

רכישה באמצעות האתר מאובטחת באמצעות SSL מאובטח ולמרות האמור, כל הרוכש באתר זה מתחייב שלא תהא לו כל טענה ו/אותלונה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או מי מטעמו עקב תקלה אשר תפגע באבטחת האתר.

ניתן להחליף או להחזיר מוצר שנרכש באתר בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר וזאת בתנאי שהוחזר למשרד האתר מאמי mom.e –שרגא רפאלי 3 בפתח תקווה, באריזתו המקורית ובמידה ולא נעשה בו שימוש בהתאם לכתוב בחוק. ובכל מקרה, עלות משלוח החזרת המוצר תחול על הלקוח, כמו כן, דמי המשלוח והאריזה לא יוחזרו. 

לא יבוצע זיכוי אלא אם הגיע הלקוח לחנות בתוך המועד האמור ובתנאים האמורים כשבידיו כרטיס האשראי שבבעלותו ואשר באמצעותו בוצעה ההזמנה וכן הקבלה המעידה על ביצוע ההזמנה.

 

"מאמי מוצרי תינוקות" שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.

ביטול עסקה לפי תקנות חוק הגנת הצרכן התשע"א-2010

צרכן רשאי לבטל הסכם ובלבד שביטול הסכם לרכישת טובין יהיה בתנאי שהצרכן יחזירם לעוסק והטובין לא נפגמו ולא נעשה בהם שימוש בידי הצרכן הרוכש; החזרת הטובין באריזה המקורית תהווה ראיה מספקת לאי-עשיית שימוש בהם.

דמי ביטול לפי תקנות חוק הגנת הצרכן התשע"א-2010

ביטל הצרכן את הסכם הרכישה, רשאי העוסק לגבות מהצרכן דמי ביטול בשיעור של 5 אחוז ממחיר הטובין או מערך השירות או 100 שקלים חדשים לפי הנמוך מביניהן (ולאחר ניכוי מחיר המשלוח). 

נעשתה העסקה בכרטיס אשראי והוכיח העוסק לצרכן כי חברת כרטיסי האשראי או גוף אחר שעמו התקשר העוסק לביצוע סליקת כרטיסי אשראי, גבו ממנו תשלום בעד סליקת כרטיס בעד סליקת כרטיס האשראי בעסקה שבוטלה, רשאי העוסק לחייב את הצרכן גם בתשלום שנגבה ממנו.

כל האמור בחוק הגנת הצרכן: במקרה של משלוח סחורה ולא באיסוף עצמי יתקזזו גם עלות המשלוחים של אתר מאמי מוצרי תינוקות אל הלקוח .

הזיכוי יעשה אך ורק עם הצגת חשבונית מס שקיבל הלקוח ובצירוף אמצעי התשלום.

מוצרים בהזמנה אישית או מוצרים שנקנו והותאמו אישית לצרכן אינם ניתנים להחזרה ולא ינתן עבורכם זיכוי כספי. כגון: מוצרים עם שם, ריהוט בצביעה אישית או טקסטיל בהתאמה אישית ( כמו וילון בגודל מסוים, בגדים עם שם וכדומה או טקסטיל מותאם אישית וכדומה)

במידה והוזמן מוצר במיוחד עבור הרוכש ולפי בקשתו , והיה והמוצר הוחזר/ או הרוכש לא הגיע לאוספו תוך שבועיים מיום ההזמנה, יחוייב הרוכש על 10% מערך המוצר.

לכל שאלה, תהיה או מידע,אנחנו כאן.

שעות המענה הטלפוני שלנו

ימים א-ה 9:30-19:00

יום שישי 9:00-12:00

054-7209127

או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.