MOM.e phone

לקוחות ממליצים

ליטל,ראשון לציון

לא ייאמן,6 שנים אחרי ואני עוד משתמשת במוצרים שרכשתי דרככם...

ומתפתה תמיד להזמין עוד :)

אין על השירות שלכם.

קרא עוד

רקפת,כרמיאל

צריך גם לדעת לפרגן כשמגיע.

נזכרתי מאוד מאוחר השנה לעשות רכישות לאחיינים לקראת פסח.

יצרתי אתכם קשר וטיפלה בי איילת,מקסימה ונעימה הרגיעה אותי.

תוך עשר דקות,בהכוונה שלה ובהתאם לסכום הכסף שהיה ברשותי להשקיע,נמצאו 5 מתנות לגילאים שונים.

המתנות הגיעו ביום למחרת עם שליח וחשוב לי שתדעו שהשמחה שהיתה בערב הסדר,עת פתיחת המתנות, רק חיזקה את מעמדי כדודה הטובה בעולם!

איילת,את נהדרת! המון תודה וחג שמח!

רקפת.

קרא עוד

אמא,פורום "הורים ותינוקות" תפוז

"אני נתתי לקטנה שלי מים כשהתחלתי עם מוצקים, וגם לא נתתי קודם פרי ואז ירק פשוט חשפתי אותה לכל העולמות והיום היא בת שנה ואוכלת הכל.

אותי הכי שיגעה העובדה של הטעימות שפשוט נזרק מלא אוכל.

בזמנו לא ידעתי על הקוביות איחסון לאוכל של מאמי. ראיתי את זה אצל חברה שלי שהתחילה עם מוצקים. את יכולה לאחסן את האוכל המוכן בקוביות הללו ולהקפיא, לשים במיקרו ובמדיח. כל יום מוציאה קובייה או שתיים ומפשירה אותם.

סתם המלצה שיכולה להקל את החיים בתחילת הדרך למוצקים" - המלצה בפורום תפוז קהילת הורים ותינוקות.


 

קרא עוד

אורנה קזז, רמת-אביב ג' החדשה, תל-אביב .

"כבר הרבה זמן שאנחנו מחפשים מגני שמש נורמאליים גם לג'יפ וגם לרכב המשפחתי.

הצלוניות עם הוואקום הן סיוט אחד גדול - אם הן לא נופלות, אז הילדים תולשים אותן מהמקום. בכלל, הן אף פעם לא מכסות את כל החלון.

חברה המליצה לי להשתמש ב -Autoshade. זה מגן שמש גאוני ואני משתמשת בו בכל החלונות האחוריים גם של הג'יפ וגם של הרכב המשפחתי שלנו.

זה אפילו עדיף על החלונות הכהים בג'יפ שלנו, כי עם מגן השמש הזה ניתן לנסוע עם חלון פתוח." - אורנה קזז, רמת-אביב ג' החדשה, תל-אביב .

קרא עוד

דנה,תל אביב

המוצרים איכותיים מאוד והמישלוח הגיע די במהירות אני מרוצה מאוד מהשירות ואמשיך לרכוש כאן


 

קרא עוד

אמא של אלה ומתן פורום תאומים ושלישיות בתפוז

תמיד כשאני נוסעת עם הילדים אני מתחרפנת מהשמש (הם נורא מסתנוורים) - כל הצלונים בשוק מכסים בדיוק רבע מהחלון, פתרונות יצירתיים כמו לתלות חיתול על החלון חוסם את שדה הראיה שלי, אי אפשר לפתוח את החלון, וגם לא מכסה את המשולש המעצבן הזה בצד. מצאתי את עצמי מחפשת דרכים עקלקלות, רק כדי לנסוע ברחובות מוצלים, כאב לי הלב לראות את הילדים מתענים מהשמש.

 

ואז מצאתי את הצלונים האלה באתר mom.e

 

הם מתלבשים על הדלת עצמה (על המסגרת), מכסים את כל החלון - כולל המשולש  המעצבן בצד, לא חוסמים את שדה הראייה, עושים יופי של צל, מתאים לכל סוגי הרכב (יש דגם משולש ודגם ישר, אפשר לבדוק לפי דגם הרכב איזה צלון מתאים)

 

מחיר 199 שח לזוג צלונים.

 

 אמא של אלה ומתן\פורום תאומים ושלישיות בתפוז

 


 

קרא עוד

טל נבון ,כפר סבא

"ראיתי אצל חברה עם תאומים ארגונית\מעמד שתיה לעגלת תאומים! פשוט גאוני ! 
מעין פאוץ' עם הרבה תאים (לנייד\למפתחות\למשקפיים\למוצצים\לצעצועים\לארנק ועוד) עם 3 תאים לכוסות שתיה . 
ירדנו עם הזאטוטים לסיבוב,אפילו לא טרחתי לקחת את התיק שלי-דחפתי אצלה את הארנק,המשקפיים והנייד בארגונית . 
אספנו קפה טוב ב - take away וצעדנו לכיוון הגינה,במקום לשתות מהר\לזרוק את הקפה אחרי לגימה אחת, הנחנו את הכוסות במעמד,שיחקנו קצת עם הקטנטנים ומדי פעם לגמנו (הקפה נשאר חם :)). 
מאוד מאוד פונקצינאלי ונוח. במקום להתחיל ולנבור לחברתי בתיק העגלה (שאגב,הוא תיק מעצבות מהמם-אך עדיין ענק!),הכל היה ב"שלוף". הטלפון צלצל-מיד שלפתי מהארגונית,תשלום לקפה-הארנק במרחק שליפה זריזה,נדב התחיל לצרוח-מוצץ ממש בהישג יד, בקיצור,סופר מומלץ !!! " - טל נבון ,כפר סבא

 


 

קרא עוד

לילך שני,פתח תקווה

"מאז שרכשתי את מגן השמש לעגלה של Outlook סוף סוף אפשר לטייל בלי הקיטורים על השמש בעיניים. האמת - זה פתרון אדיר. ביחוד העובדה שמגן השמש מתקפל בקלות עם העגלה גם כשהוא מורכב עליה. קניתי את המגן השחור שמתאים לי יופי ל- Mutsy הירוקה שלנו." -לילך שני, אם-המושבות החדשה פתח-תקווה


 

קרא עוד

עינבר סרולביץ,הרצליה

"קניתי את הדמי-מילאן ועכשיו אני נהנית לגמרי מריצת הבוקר שלי. כל בוקר, אני ומיכאלה, הבת המקסימה שלי, יוצאות לריצת בוקר קלה. בקבוק המים תמיד היה זרוק בתחתית העגלה והיה קשה להגיע אליו ולשתות, והאם-פי-3 שלי תמיד היה תלוי או זרוק איפשהו ומפריע לי. עכשיו הכל בדמי-מילאן. ממש תענוג הדמי-מילאן החדש שלי ." - עינבר סרולביץ', הרצליה.

קרא עוד

דנה קוסמן,תל אביב

"הבאתי מתנה לחברה את הארגונית לעגלה-הם ממש מרוצים,תודה"- דנה קוסמן ארנון,ת"א


 

קרא עוד