חיפוש

אמן חושים מומלץ – איך יודעים?

בחירה בהופעה של אמן חושים בתור אטרקציה לאירוע היא יופי של רעיון, אבל איך יודעים במי לבחור? כמו כל רעיון מוצלח, השוק מוצף באמני חושים מכל הסוגים והמינים, חלקם ברמה גבוהה מאוד וחלקם פחות. במאמר הבא נסביר איך אפשר לזהות אמן חושים מומלץ.

 

האינטרנט לא טועה

השלב הראשון בזיהוי אמן חושים איכותי מתחיל בעניין בסיסי מאוד בימינו – חיפוש באינטרנט. כמעט כל אמן חושים בעל שם מתחזק אתר אינטרנט דרכו אפשר ליצור אתו קשר ולהזמינו לאירועים. באתרים אלו אפשר לרוב לראות גם מהו הניסיון שלו, אילו סוגים הופעות הוא יודע לבצע, המלצות מהקהל הרחב וסרטונים המדגימים את אמנות החושים בפעולה.

בעזרת האתר ניתן להבין באופן ראשוני האם מדובר באמן איכותי שצבר לעצמו קהל ומוניטין (כפי שניתן למשל לראות בכתובת https://www.mxgems.com או שמא מדובר באמן לא מנוסה שהזמנה שלו היא מעין "הימור". בנוסף אפשר לדלות עוד מידע חשוב מהרשתות החברתיות: התרשמויות של גולשים, תגובות אוהדות לזכות אמן חושים כזה או אחר וכו'.

 

אין כמו מראה עיניים

למשקיענים אמיתיים, ההמלצה הטובה ביותר היא לחוות את ההופעה במו עיניכם לפני שתזמינו אותה לאירוע הפרטי שלכם. זאת לא חייבת להיות בדיוק אותה הופעה אחד לאחד, אבל כן חשוב לבדוק את הכריזמה של אמן החושים, יכולת התקשורת שלו מול הקהל, וכמובן כיצד הוא עומד במבחן החזקת הופעה ובניית האשליות.

נכון, קשה וגם יקר ללכת לצפות בכל הופעות אמני החושים שיש כיום בארץ, אבל אפשר לדגום מספר פייבוריטים ולנסות לראות אותם בפעולה, לפני שסוגרים הזמנה של הופעה פרטית אצלכם.

 

מבוא לכימיה

לא רק בזמן ההופעה העצמה נבחנים יכולותיו של אמן החושים (אם כי כמובן שזהו הפקטור המרכזי), אלא גם בכל הפרוצדורה שמסביב: היכולת לבנות את ההופעה, להביא את הציוד הנחוץ, לדאוג לעמידה בלוחות זמנים ולתקשר באופן טוב עם הלקוח הם חלק מסט הכלים ההכרחי אצל כל אמן חושים שמכבד את עצמו.

אינדיקטור טוב ליכולות האלו יכול להיות האופן בו האמן (או נציגיו) מתקשרים עם לקוחות המעוניינים בהזמנת הופעה. אם יש כימיה בין שני הצדדים ושיחת הטלפון (או הווטצאפ, או הפגישה פנים אל פנים) קולחת ועניינית, הרי שזהו כבר סימן טוב שאתם עובדים עם אדם מנוסה ובקי בעסקי ההופעות.

 

סמכו על החושים שלכם

הופעה של אמן חושים היא אירוע לכל החושים, ובסופה תתקשו לדעת האם מה שאתם רואים מולכם הוא אשליה או משהו אמיתי. עם זאת, כאשר בוחרים אמן חושים בהחלט אפשר לנסות לסמוך על האינסטינקטים ולבחור אמן לפי מה שהחושים שלכם מורים לכם.

יחד עם זאת, כדאי להסתמך גם על הכלים שהצענו כאן, ולוודא האם לאמן יש המלצות קודמות, איך הסרטונים שלו נראים, האם נותר בכם רושם טוב מהופעות עבר שלו וכדומה. בעזרת כל אלו תוכלו לבחור את האמן המומלץ עבורכם.

אמן חוש בהופעה

אולי תאהבו גם את

נהר
הרפתקאות ליליות

כל מדריך לתייר המתחיל, מתמקד נטו בבילויים לאור יום ופחות משקיע באופציות של הבילויים בשעות הערב המאוחרות. ובכל זאת, בין אם אתם בני 18 לבין

קראו עוד »
איש במה
סטנדאפיסט בבאר שבע

באר שבע, העיר הדרומית בישראל, מציעה לתושבי האזור פעילויות פנאי, מקומות בילוי ואפשרויות מגוונות לגיוון שעות הפנאי של התושבים בעיר הדרומית. בעיר הדרומית בישראל ניתן

קראו עוד »