חיפוש

בחירת תחפושת נוחה לבית ספר

בחירת תחפושת נוחה לבית ספר היא משימה חשובה מכיוון שהיא תשפיע על הנאת ילדכם במהלך היום .תחפושת לא נוחה עלולה לגרום לילדכם להרגיש חם ,מיוזע, מסורבל ומגושם ,מה שעלול להוביל לתחושת אי נוחות ואף להרוס את הכיף. כיצד בוחרים תחפושת נוחה לבית הספר – על כך במאמר הבא.

 

בחרו תחפושת מתאימה למזג האוויר

אם החגיגה מתקיימת ביום חורפי וגשום בחרו תחפושת חמה ומכסה ואם החגיגה מתקיימת ביום שמשי וחם, בחרו תחפושת קלילה ואוורירית.

תחפושת מתאימה

בחרו תחפושת המאפשרת תנועה חופשית

ילדים נוטים להיות פעילים במהלך היום ולכן חשוב לבחור תחפושת המאפשרת להם לרוץ, לשחק ולרקוד בלי חשש. התחפושת צריכה להתאים לגיל ולמידות הילד. לפיכך, הימנעו מתחפושות גדולות ומסורבלות העלולות להקשות על תנועה. בנוסף, וודאו שהתחפושת אינה לוחצת או מגבילה את הנשימה.

 

בחרו תחפושת נוחה ללבישה

התחפושת של ילדכם צריכה להיות קלה ללבישה ולהסרה וללא צורך בעזרה רבה. לכן, הימנעו מתחפושות עם אביזרים רבים או קשרים מסובכים. שימו לב גם שבתחפושת אין טקטיים או תפרים שיכולים להציק לילדכם ולגרום לו פריחה או גירודים. בנוסף, וודאו שהתחפושת אינה מכילה חלקים קטנים שעלולים להוות סכנת חנק. ניתן למצוא תחפושות לילדים ב H&M שיהיו נוחות לילדכם.

 

בחרו תחפושת שילדכם אוהב

חשוב שילדכם ירגיש בנוח ובטוח בתחפושת שבחר. לכן, שתפו את ילדכם בתהליך בחירת התחפושת וקחו בחשבון את רצונותיו. בחרו ביחד איתו תחפושת מקורית ומיוחדת שתאפשר לו לבטא את אישיותו.

 

הוסיפו אביזרים נוחים

אביזרים יכולים להוסיף נופך מיוחד לתחפושת ולגרום לה להיות יותר ייחודית, אך הם גם יכולים להיות מסורבלים. לכן, בחרו אביזרים קלים ונוחים לנשיאה וודאו שהאביזרים אינם חדים או מסוכנים.

 

רעיונות לתחפושות נוחות לבית ספר

 • גיבורי על – גלימה פשוטה, מסיכת עיניים, איפור, סמל גיבור העל.
 • נסיכות – שמלה נוחה, כתר, שרביט, איפור.
 • חיות – בגד פרווה, אוזניים, זנב.
 • דמויות מצוירות – חולצה, מכנסיים, אביזרים מתאימים בהתאם לדמות.
 • מקצועות – למשל, חלוק לרופא, כובע ומדים לשוטר או חייל, אביזרים מתאימים.

 

טיפים נוספים לבחירת תחפושת נוחה לבית הספר

 • ודאו שהתחפושת אינה עשויה מחומרים שעלולים לגרום לגירוי או לאלרגיה.
 • ניתן להכין תחפושות נוחות בבית תוך שימוש בחומרים פשוטים וזמינים.
 • ניתן לרכוש תחפושות נוחות בחנויות ייעודיות או באתרי אינטרנט. לחילופין, ניתן להשתמש בתחפושות ישנות כמו אלו העוברות בין אחים או חברים.
 • רכשו תחפושות קלות לניקוי.
 • חשוב לוודא שהתחפושת עומדת בתקני הבטיחות וחסינות לאש.
 • בסיום החגיגה כבסו ואחסנו את התחפושת לשימוש חוזר.

 

סיכום

בחירת תחפושת נוחה לבית ספר יכולה להיות משימה קלה אם תבחרו בה בתבונה. חשוב לקחת בחשבון את מזג האוויר, הפעילות, הגיל, המידות, התקציב וההעדפות האישיות של ילדכם. על ידי בחירה נבונה, ילדכם יוכל ליהנות מהמסיבה ולהרגיש בנוח.

תחפושת נוחה לבית הספר

אולי תאהבו גם את

התקנת משאבות טבולות
התקנת משאבות טבולות

אם אתם גרים או שיש לכם חדרים שנמצאים מתחת לפני הקרקע, מרבית הסיכויים שמותקנת אצלכם משאבה טבולה מסוג זה או אחר. התקנה של משאבה שכזאת

קראו עוד »