חיפוש

דברים שחייבים להספיק לעשות לפני שמתחתנים

רגע אחרי הצעת הנישואין, כשההרגשות עוד באוויר, וכולם רק עסוקים בעיכול הבשורה המשמחת שלכם, אתם כבר חושבים כמה צעדים קדימה. החל מהרגע הזה אתם מתחילים לתכנן את החתונה שלכם בכל הכוח, ולכן אתם חייבים לחשוב על כל המשימות, גדולות כקטנות, שיש לבצע. זוהי מלאכה מאוד מורכבת שאתם לא רוצים להמעיט בערכה, ולכן מומלץ מאוד לבצע עבודה מסודרת ועקבית. רק כך תוכלו להבטיח שאתם מפיקים את אירוע החתונה, שעונה על כל הציפיות שלכם ויכול בסופו של יום להיזכר כחוויה מרגשת ובלתי נשכחת לכל המשפחה שלכם, ובמיוחד לכם.

חמשת המשימות הכי גדולות לפני כל חתונה

לכל חתונה יש את רשימת המשימות שלה, בהתאם לדרישות שלכם כזוג צעיר. אך יחד עם זאת ישנן 5 משימות מרכזיות, שכל זוג חייב לבצע על מנת להגיע ליום החתונה בהצלחה:

  1. אולם אירועים – אולם אירועים הוא הספק החשוב ביותר שאתם צריכים למצוא לקראת החתונה. לאו דווקא בגלל שמדובר גם בספק האוכל שלכם, אלא כי אם אין לכם אולם אירועים אין לכם גם תאריך לחתונה. ולכן האינסטינקט הראשוני של זוגות צעירים רבים, הוא לחפש קודם כל את אולם האירועים שיכול להיות פנוי בתאריכים הנבחרים של הזוג. רק לאחר מכן ניתן להמשיך אל המשימות הבאות.
  2. רשימת אורחים – אבל רגע לפני שסוגרים אולם אירועים, אתם רוצים לעשות הערכה מאוד ראשונית של כמות האורחים, אותה אתם צופים בחתונה שלכם. רק אם תבצעו את ההערכה זאת, תוכלו לפנות לאולמות האירועים, שמכילים את כמות האנשים המתאימה לכם. אם אתם פונים לאולמות אירועים גדולים מאוד ייתכן ותצטרכו לשלם מחיר יקר יותר על המנות, רק בגלל שאין לכם מספיק אורחים. לחילופין, אולמות האירועים הגדולים בכלל לא יסכימו לסגור אתכם חוזה, אם מדובר באירוע קטן יחסית.
  3. שמלת כלה – השלב המהנה ביותר מבחינת כלות רבות, הוא דווקא של בבחירת השמלה. זה הוא החלום של כל ילדה, שרוצה להגיע ליום החתונה שלה ולהרגיש כמו נסיכה של דיסני. ולכן אתם מוכנות להשקיע משאבים רבים, על מנת למצוא את השמלה המושלמת לכם בדיוק כפי שחלמתם כל השנים.
  4. צלם חתונה – כדי לתעד את החתונה שלכם בצורה הטובה ביותר, אתם רוצים לבחור את הצלם שיכול להעניק לכם חוויה בלתי נשכחת. בסופו של יום התמונות מהחתונה, הם המזכרת הכי טובה שיש לכם ולכן הצלם הוא איש מפתח באירוע.
  5. רישום ברבנות – כדי להתחתן כדת וכדין אתם חייבים להירשם מבעוד מועד כזוג נשוי ברבנות. זהו תהליך פרוצדורלי שדורש מכם זמן, ולכן מומלץ לעשות אותו כבר בשלבים הראשונים לתכנון החתונה שלכם. בצורה כזאת תוכלו להימנע מתקלות של הרגע האחרון, ולאפשר לחופה להתנהל כסדרה.

 

מתחילים לארגן את החתונה בכל הכוח

אחרי שטיפלתם במשימות האלו, אתם יכולים לרדת לפרטים הקטנים ולהתחיל לפרק את האירוע לתתי משימות. בשלב הזה מומלץ להתייחס לאספקטים של עיצוב כמו למשל עיצוב האולם, ההזמנות ועיצוב החופה. כמו כן ניתן לתכנן את האירועים הנלווים של החופה, דוגמת החינה או מסיבות הרווקים והרווקות. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת ליצור את החתונה המושלמת, הוא לעבוד בצורה עניינית ומאורגנת, תוך ניצול כלל המשאבים שלכם. בצורה כזו תוכלו לאפשר לאורחים שלכם להגיע לאירוע ולבלות ללא דאגות, בהפקה מושלמת ובלתי נשכחת. כמו כן תוכלו להבטיח לעצמכם את החתונה שתמיד חלמתם עלייה, עם בן או בת הזוג שאתם כל כך אוהבים. להלן שישה טיפים נוספים של ווינט למעבר לחצו כאן.

כלה

אולי תאהבו גם את