חיפוש

הרפתקאות ליליות

כל מדריך לתייר המתחיל, מתמקד נטו בבילויים לאור יום ופחות משקיע באופציות של הבילויים בשעות הערב המאוחרות. ובכל זאת, בין אם אתם בני 18 לבין אם אתם בני 60+, זה מאוד הגיוני שתרצו לבלות גם בשעות הערב בחופשה שלכם.

אז החלטנו לא לחכות שמישהו יעשה את זה בשבילנו ולעשות את הכל לבד. החלטנו לתקן את החסר, להוסיף, לשפץ ולדבר איתכם בעיקר על בילויים בשעות הערב אל תוך הלילה.

אז בין אם אתם באזור המדרגות הספרדיות ברומא, בין אם אתם הרגע נקלעתם להרפתקה ברחבי ברלין או מחפשים מה מציעים חיי לילה באמסטרדם, הכתבה הבאה היא לגמרי בשבילכם.

 

 רומא הלילית

איטלקים מקדשים את התזמון בחיים שלהם. כמו שאתם לא תמצאו אותם שותים קפוצ'ינו אחרי שעות הצהריים (לעולם, גם אם האיטלקי המדובר ישן עד 13 בצהריים אחרי בילוי לילי), כך גם יש להם שעות מאוד ספציפיות בכל הנוגע לארוחות.

בין השעות 12 ל – 16, אנחנו באמת מאחלים לכם הצלחה רבה בניסיון למצוא מקום פתוח לארוחת הצהריים שלכם (פרט למקומות סופר מתוייירים). ובכל הנוגע לארוחות ערב, יש להם בכלל יראת קודש לעניין.

בשביל שלא תתאכזבו, קחו לכם מערכת שעות קטנה.

 

 מערכת שעות מחייבת

המסעדות נפתחות לארוחת ערב החל מהשעה 18 (המוקדמות שביניהן), אך רק לקראת השעה 20 – 21 תראו את המקומות מתמלאים באמת. ואז, זה טבעי לחלוטין למצוא את האיטלקים יושבים שעות על גבי שעות מסביב לשולחן ומתענגים על כל מנה ומנה. מבלי לשכוח את האספרסו המחייב בסוף הארוחה.

 

 ובלילה?

אזור טרסטוורה, השכונה להיות בה לקראת שעות הערב המאוחרות. צעירה ותוססת, אבל אחת שמציעה גם שפע של בילויים לאנשים קצת יותר מבוגרים. מסעדות ומועדונים לקהל יעד במגוון הגילאים.

בנוסף, קמפו די פיורי (הסמוך לפיאצה נבונה), הוא גם אזור מומלץ לבילויים בשעות הערב המאוחרות. האווירה החיה, המסעדות הפתוחות והיופי מסביב (שנמצא בכל רחבי רומא למען האמת) יגרום לכם להנות מכל דקה של שהותכם כאן.

 

 יצאנו לרקוד

ואם נפשכם חשקה במועדוני לילה ולא בברים, אזור ה –Testaccio הולך לענות על הדרישה.

 

 פינת ההמלצה האישית

מזרקת טרווי בשעות ערב המאוחרות זה מחזה כה מרשים, שאתם חייבים אותו לעצמכם ולו פעם אחת בביקורכם ברומא.

 

  ברלין הלילית

אם יש עיר שחיה חיים מלאים בלילה כמו גם ביום, זוהי ברלין. בתי קפה ומסעדות, מועדונים רגילים ומועדונים לקהלי יעד מוגדרים, יש פה הכל מהכל, עם הכל, על הכל.

נתחיל דווקא עם חוויות מיוחדות שמזמן לנו הלילה.

 

 סיור גרפיטי

סיור של כמה שעות טובות, שייקח אותכם לראות את כל הגרפיטי המגניב, המיוחד, המוזר והבלתי מובן בעליל שברלין יכולה להציע לכם. גרפיטי נחשב פה לאמנות ואמנות צריך לחקור.

 

 הפלגות ארוחות ערב

מעט כמו בפריז, גם כאן ניתן להנות מהפלגה, בעודכם נהנים מארוחת ערב משובחת ומאורות העיר. קסום בכל עיר שבה זה אפשרי.

 

 התכלס – מועדונים

Kreuzberg הוא כנראה האזור המפורסם ביותר בכל הנוגע לחיי לילה. פחות או יותר כל פינה מתהדרת במועדון כזה ואחר ולא תתקשו למצוא אחד לטעמכם ולהגדרתכם.

בנוסף, מועדון Kater Blau, שנמצא על המים, הוא מקום טרנדי שצבר לעצמו קהל מעריצים ושם של מועדון שחובה לבקר בו.

 

 אמסטרדם הלילית

אמסטרדם היא ממש לא עיר שנשארת מאחור, בכל הנוגע לחיי לילה סוערים.

גם פה נציע לכם קודם כל בילויים ליליים מגניבים, בטרם נגיע למועדונים.

 

 הפלגה לילית

כיאה לכל עיר שיש בה נהר, נחל, אגם או מקור מים כלשהו, גם אמסטרדם משתמשת בחוכמה בתעלות היפות שיש לה. שילוב של הנאה גסטרונומית עם הנאה ארכיטקטורלית. הם אולי מגדירים את זה כ – 2 ב – 1, אנחנו קוראים לזה הצלחה מובטחת.

 

 נסיעת רכבת לילית

רעיון מהסעיף הקודם, הפעם באמצעות רכבת. היא תיקח אותכם לסיור של כמה שעות טובות, ברחבי הולנד, בעודכם נהנים מארוחת ערב מפנקת.

 

 A'Dam Lookout

תצפית על העיר, בשילוב נדנדה המתנדנדת מעל הקצה של המבנה. ומסעדה, ברור.

 

 רובע אורות האדומים

האזור להיות בו, גם אם אתם ממש לא מחפשים את השירותים שניתנים כאן. האזור מלא בפאבים, במועדונים ושאר הדברים אמסטרדם סטייל. תהנו.

רחבת ריקודים

 

אולי תאהבו גם את

איש במה
סטנדאפיסט בבאר שבע

באר שבע, העיר הדרומית בישראל, מציעה לתושבי האזור פעילויות פנאי, מקומות בילוי ואפשרויות מגוונות לגיוון שעות הפנאי של התושבים בעיר הדרומית. בעיר הדרומית בישראל ניתן

קראו עוד »