חיפוש

כח גברא כמו שהטבע התכוון

כח גברא הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר במיניות של הגבר, ובלעדיו לא יכולנו להתקיים כמין אנושי. יחד עם זאת, בעיות בכח הגברא ובהגעה לזקפה מלאה הן עניין נפוץ בהרבה מכפי שנהוג לחשוב. במאמר הבא נסביר מהו כח גברא ואיך ניתן לממש אותו, כפי שהטבע התכוון.

 

מהו כח גברא?

כח גברא הוא שילוב של שני מרכיבים חשובים מאוד במיניות הגברית: היכולת להגיע לזקפה מלאה (מצב פיזיולוגי קריטי בשביל להגיע לחדירה במהלך הסקס) והחשק המיני, קרי הרצון לעסוק בפעילות סקסואלית כזאת או אחרת. ניתן להבין למה הטבע חנן אותנו בכח גברא (חיוני להישרדות המין האנושי), אך למעשה גברים רבים חווים בעיות במישור זה.

כמה רבים? הסטטיסטיקה אומרת ש-99 אחוזי מזכרי העולם יתקשו להגיע לזקפה רצונית לפחות פעם אחת בימי חייהם. הסיבות לכך מגוונות, ויכולות לנבוע ממקורות אורגניים פיזיולוגיים כמו גם מקורות פסיכולוגיים. בהתאם לכך, גם שיטות הטיפול מרובות למדי ונפרשות מתרפיה בדיבור ועד ויאגרה טבעית.

 

איבדת את החשק? תאכל עוד שסק

באופן לא מפתיע, לתזונה יכולה להיות השפעה מחוללת פלאים על מצב כח הגברא. לכן גברים רבים שחווים בעיות בתפקוד המיני פונים קודם כל אל חיזוק התפריט שלהם. צריכה של פירות עתירי ויטמין C למשל יכולים להשביח את הזרע ולעורר את היצר המיני. ישנם גם מזונות שמסייעים להאצת הדם אל חלקי הגוף ורקמת הפין, כגון אבטיח, שום ואוכמניות.

אמנם לא מזון פרופר, אך גם רלוונטי תחת סעיף זה הם כדורים ותוספי תזונה שמיועדים לשיפור כח הגברא. המוכר ביותר ככל הנראה הוא כדור הוויאגרה, המסייע בהשגת זקפה מלאה וממושכת, אך איתו בקטגוריה ישנם עוד לא מעט מוצרים איכותיים, חלקם הגדול מכיל חומרים טבעיים בלבד ואפשריים לנטילה גם ללא מרשם רופא.

 

השינוי מתחיל בתוכך

כפי שציינו, למצב הנפשי יש קשר ישיר עם מצב כח הגברא. לחץ גבוה ואורח חיים עמוס ולא מאוזן יכול להתבטא מאוחר יותר במפח נפש בחדר המיטות, לכן אחת הדרכים היעילות ביותר להשיג כח גברא כמו שהטבע מתכוון היא ליצור שינויים חשובים בשגרת החיים הלחוצה.

פנייה אל גורמי מקצוע מתחום בריאות הנפש, הוספת שעות פעילות וספורט ללוז השבועי, שינוי התפריט, והורדת טריגרים של סטרס מסדר היום יכולים לסייע לכם להשיג את האון האבוד. אימוץ מנהגים חדשים בשגרה עשוי להביא אתכם אל שיאים חדשים במיטה.

 

תודה לאמא טבע

לא סתם הטבע חנן את הגברים בכח גברא. היכולת להגיע לזקפה איכותית ולחוות הנאה מחיי המין היא יכולת קריטית להמשך הקיום האנושי. אחרי הכל, אם האיבר לא עומד, איך נעמיד צאצאים? יחד עם זאת חשוב לזכור שאין בושה בבעיות בתפקוד המיני ובעזרת הטיפול הנכון ניתן לעורר חזרה לחיים את היצר המיני המבורך.

זוגיות

אולי תאהבו גם את