חיפוש

סימני בגידה: האינטימיות נעלמה, בגידה או לא בגידה?

זוגות רבים מעידים שלאחר זמן מסוים שבו הזוגיות שגשגה והאהבה פרחה בין בני הזוג, הגיע רגע שבו האינטימיות ביניהם נעלמה – וחל שינוי משמעותי ביחס של אחד מבני הזוג אל בן או בת הזוג השניים.

רבים יראו זאת כסימן לבגידה מצד בן הזוג שהפסיק לרצות באינטימיות, אך האם הדבר בהכרח מעיד על בגידה?

 

האם היעדר אינטימיות היא בהכרח בגידה?

כמו ברוב הנושאים בחיים, בתשובה אינה החלטית ודיכוטומית, אלא תלויה במספר גורמים ומשתנים הקשורים למערכת היחסים בין בני הזוג ולחייהם האישיים. כמובן שישנם מקרים שבהם היעדר אינטימיות עלולה להוות סממן לכך שאחד מבני הזוג בוגד בבן הזוג השני, כך שהוא לא מסוגל יותר להגיע לאינטימיות ממקום נקי. עם זאת, לעיתים המציאות היא מורכבת יותר.

חוסר באינטימיות יכולה להיווצר לא רק בשל בגידה של אחד מבני הזוג, אלא יכולה למשל להעיד גם על מצב נפשי ירוד של בן הזוג שלא מעוניין באינטימיות. ייתכן כי הוא חווה משבר נפשי ורגשי כלשהו, שמונע ממנו לחוות אינטימיות עם בן או בת הזוג כפי שהוא חווה בעבר. ייתכן כי בן הזוג לא מעוניין לשתף את בן או בת הזוג שלו במשבר זה, בין אם מבושה ומרצון להסתיר את מה שעובר עליו, ובין אם מכל סיבה אחרת הנוגעת לפרטיותו.

 

כיצד ניתן לדעת אם היעדר האינטימיות היא תוצאה של בגידה או לא?

היעדר אינטימיות בהחלט עשויה להיחשב כאחד מבין מספר סימני בגידה מוכרים, אך לא תמיד זה יהיה המצב. במידה ואתם מעוניינים לדעת האם בן או בת הזוג אכן בוגדים בכם, ישנם מספר דרכים שבהן תוכלו לברר זאת.

 

שיחה פתוחה עם בן הזוג

כשלב התחלתי, ולפני שמאשימים את בן או בת הזוג בבגידה, ניתן לנהל שיחה פתוחה עם בן או בת הזוג, בה תוכלו להעלות את הרגשתכם כי האינטימיות ביניכם נעלמה. אם היעלמות האינטימיות אכן נובעת ממשבר נפשי כלשהו של אחד מבני הזוג, שיחה זו היא ההזדמנות המושלמת לפתוח את הדברים ולדבר על כך. במידה ובן הזוג מתחמק מהשיחה, או טוען טענות שנשמעות לא אמינות, זה השלב שבו נורה אדומה צריכה להידלק אצלכם.

 

היעזרות בשירותיו של חוקר פרטי

במידה ושיחה עם בן הזוג לא סייעה, תוכלו לעבור לשלב הבדיקה הבא, ולהיעזר בשירותיו של חוקר פרטי מקצועי ומיומן. החוקר הפרטי יוכל לסייע לכם בכל הקשור לנושאי בגידות במערכות יחסים, ויוכל לתת לכם טיפים כיצד לנסות ולבדוק לבדכם האם בן הזוג אכן בוגד בכם.

במידה ועדיין ישנן ספקות בנושא, החוקר הפרטי יוכל להיכנס לתמונה ולברר בעצמו, תוך שימוש בכל הכלים הייחודיים והטכניקות העומדות לרשותו, כדי לקבל תשובה ברורה לשאלת הבגידה במערכת היחסים ביניכם.

 

בלש

אולי תאהבו גם את