חיפוש

3 דרכים לטיפול בשפיכה מוקדמת

בשנת 2020 אחוז לא מבוטל מתוך אוכלוסיית הגברים העולמית סובל מבעיה של שפיכה מוקדמת. הבעיה, שפוגשת את אותם הגברים בגילאים שונים, היא בעיה קשה שמהווה מכשול של ממש בזמן קיום יחסי מין. מעבר לכך, לא רק שהגברים נפגעים כאן אלא גם בנות הזוג שלהם, והדבר עלול גם להיכנס אל תוך מערכת היחסים ולפגוע בה. בשביל שתדעו איך להתמודד עם הבעיה, הכנו במיוחד בשבילכם מאמר עם 3 דרכים לטיפול בשפיכה מוקדמת. אז בואו נראה איך עושים את זה בצורה הנכונה ביותר, כדי שהחיים המיניים שלכם יוכלו לחזור אל המסלול הטוב שלהם.

 

מי סובל משפיכה מוקדמת?

שפיכה מוקדמת היא בעיה נפוצה מאוד בקרב גברים בכל הגילאים, מכל העולם ומכל מיני נסיבות. שפיכה מוקדמת יכולה להיות תוצאה של מצבים נפשיים כמו חוסר ביטחון עצמי, חרדה או התרגשות, היא יכולה לבוא מתוך מקום חיצוני שמשפיע גם על התפקוד המיני – מצבים כמו לחץ בעבודה, שגרה מעייפת ומתישה ועוד, וגם מתוך מקומות שקשורים בגיל מתקדם, מצב רפואי משתנה ועוד.

שפיכה מוקדמת היא בעייתית מאוד כי היא פוגמת בצורה ישירה וברורה ביחסי המין, ושני הצדדים נפגעים אנושות מאקט מיני שלא יכול להתבצעק לאורך זמן ובוודאי שלא להסב הנאה לא לצד הגברי ולא לצד הנשי.

 

3 דרכים לטיפול בשפיכה מוקדמת

לשמחתנו קיימים היום כמה וכמה פתרונות לטיפול בשפיכה מוקדמת, והראשונה מביניהן היא שפיכה מוקדמת טיפול טבעי. טיפול טבעי לשפיכה מוקדמת הוא אחד מהפתרונות המומלצים ביותר, היות והוא לא משלב שימוש בחומרים כימיים אלא רק בחומרים טבעיים. שימוש בויאגרה טבעית, ספריי השהייה טבעי ועוד מוצרים מבית טבע אונליין יכולים לעשות הבדל של ממש בין גבר חסר ביטחון שסובל משפיכה מוקדמת, לבין גבר שמגיע לאורגזמה אחרי זמן סביר ואחרי אקט ממושך ומהנה לשני הצדדים.

 

טיפול פסיכולוגי – ממש לא בושה

הרבה אנשים בכלל וגברים בפרט חוששים מהרגע שבו ישבו על ספת הפסיכולוג ויתחילו לשתף אותו במגוון הבעיות שמתחוללות בחיים שלהם. אולם טיפול פסיכולוגי מאז ומעולם ובוודאי בשנת 2020 הוא אינו מעמד שאמור להפחיד אף אחד. בסך הכל מדובר כאן בפגישה עם איש מקצוע שיוכל, בעזרת שאלות מכווינות ועצות חכמות, להוביל אתכם אל פתרונות נפשיים שישפיעו גם על בעיות כמו שפיכה מוקדמת.

 

מדיטציה, יוגה, נשימות

אחד הדברים שהכי עוזרים במצבי לחץ, חרדה וחוסר ביטחון הוא תרגול של מדיטציה, יוגה ונשימות. מדובר כאן על שלוש שיטות שיכולות להביא לכם רוגע לחיים, לאזן אתכם ולגרום לכם להתמקד בבעיות עד כדי פתרון. תרגול של מדיטציה, יוגה ונשימות יכול בהחלט להביא גם לפתרונות יעילים לבעיות כמו שפיכה מוקדמת, ואתם מוזמנים לנסות ולהתחיל להנות משלווה פנימית שתבוא לידי ביטוי גם בחיי המין שלכם. אז תתחילו להנות ומקווים שעזרנו!

אימון

אולי תאהבו גם את