חיפוש

3 מתנות ליום הנישואין

אם יום הנישואין שלכם מתקרב ונמאס לכם לציין אותו באופן בנאלי – בטח תשמחו לשעת שאפשר ורצוי לצאת מהקופסה. לא עוד יציאה למסעדה, בילוי בסרט או סוף שבוע בצימר אלא מתנה אמיתית שמשקפת את האהבה שלכם. לפניכם 3 אפשרויות למתנות זוגיות מקוריות במיוחד.

כוסות יין

עדכון טבעות האירוסין שלכם

אם רכשתם טבעות אירוסין לפני יותר מ-5 שנים בטח שמתם לב לדבר אחד – האופנה בתחום זה (כמו בשאר התחומים) משתנה במהירות והטבעות שקניתם כבר לא נחשבות למעודכנות. לכן, עדכון של טבעות אירוסין יכולה להיות מתנה מצוינת לשני בני הזוג כדי ליהנות פעמיים: גם טבעת מודרנית וגם תזכורת לכך שהאופנה אולי מתקדמת, אבל האהבה שלכם נשאר נצחית.

למשל, בעבר טבעות האירוסין היו סטנדרטיות וכללו יהלום אחד בלבד (טבעות סוליטר), אבל כיום ניתן לכלול בהן אבני חן שונות לצד היהלום (אבני ספיר כחולות, אבני אזמרגד ירוקות, אבני רובי אדומות)– מה שהופך את הטבעת לצבעונית ולשמחה כמו האהבה שלכם.

וכמובן – תמיד אפשר להוסיף לטבעת יהלומים בליטוש ובעיצוב מיוחד שהופכים את הטבעת למיוחדת במינה. ממש כמו האהבה שאתם חולקים ביניכם. למשל, טבעת אירוסין עם יהלומים בצבעים שונים יכולה להוות תזכורת לטבעת שממנה הנישואין שלכם התחילו, אבל תוך כדי גם להוסיף להם הרבה עניין מחודש.

חבית יין פרטית

מכיוון שהאהבה היא כמו יין ולכן רק משתבחת עם השנים, מומלץ לרכוש לעצמכם ליום הנישואין חבית יין פרטית. חבית זו מגיעה אליכם הביתה כאשר היא מלאה ביין ישראלי אדום או לבן (לבחירתכם), כך שאתם יכולים ליהנות מכוסית רומנטית כל מתי שתרצו.

החבית כוללת טכנולוגיה מתקדמת שמבטיחה שהיין לא יחמיץ, כך שלא משנה כמה תשתו היין ישמור על איכותו. יתרה מזאת – ברגע שתסיימו את החבית שנפחה 3/5 לליטר (שוב, תלוי בכם…) תוכלו למלא אותה מחדש. היינו אומרים שזה כמו אהבה שתמיד ממלאה את עצמה מחדש ולא מתקלקלת, אבל אתם צריכים להזמין את החבית כדי להיווכח בדמיון בעצמכם. (מתלבטים איזה יין לקנות לפסח? קבלו כמה טיפים).

שמיכת טלאים אישית

מכיוון שסיפור האהבה שלכם נרקם במהלך השנים כך שבכל יום נוסף לו ממד חדש – למה שלא תעניקו לעצמכם שמיכת טלאים שתפורה מהזיכרונות המשותפים שלכם? שמיכה זו כוללת תמונות, חלקים ממכתבי אהבה שכתבתם זה לזה, ציורים, מסמכים וכל הקדשה אישית אחרת.

שמיכה זו נתפרת בעבודת יד קפדנית מבדים איכותיים ובהתאם לדרישות שלכם (צבעים, גודל וכו'), כך שאתם יכולים להיות בטוחים שכמו האהבה שלכם גם היא עמוד במבחן הזמן והמציאות.

קרי אונליין אתר האופנה השמח ברשת כנסו עוד היום.

אולי תאהבו גם את