חיפוש

3 סיבות לבחור בדק לחצר הבית

אתם גרים בבית מהמם במושב או בעיר, עם מספר חדרים מדויק לכם ולמשפחה שלכם, חניה מסודרת וכל מה שטוב. אפילו חצר יש, אבל מאז שנכנסתם לבית לא באמת ניצלתם אותה. למה? פשוט כי לא כל כך נעים להיות בה, הדשא צמח קצת יותר מדי ואין באמת איפה להיות שם. אז מה עושים? המאמר הזה בדיוק בשבילכם, הנה 3 סיבות לבחור בדק לחצר הבית.

 

מה רע בחצר עם דשא?

אז נכון, אין שום דבר רע בחצר גדולה עם דשא צומח. אבל תחשבו על זה רגע – איפה מארחים? פעם בכמה זמן צריך לטפל ולכסח את הדשא? איך נראה המעבר הגס הזה בין הסלון לבין משטח דשא גדול ולא מטופח? זאת בדיוק הסיבה שבגינה כדאי לבחור בדק לחצר הבית. אז בואו נפרט קצת כדי לפתוח לכם עוד קצת את החשק לדק.

 

דשא ודק

 

3 סיבות לבחור בדק לחצר הבית

אז הסיבה הראשונה מבין 3 סיבות לבחור בדק לחצר הבית היא גם הברורה מאליה – דק הוא רצפת עץ פשוטה ויפה. יש גם את אלו שבוחרים לרצף ולהפוך את חלק מאיזור החצר לאיזור מרוצף כהמשך לאיזור הפנימי של הבית, אבל מי שבכל אופן רוצה לשבור ולהבדיל בין הבפנים לבחוץ – דקים הם בהחלט אופציה נהדרת עבורו.

הסיבה השניה מבין 3 סיבות לבחור בדק לחצר הבית היא שהוא נוח מאוד לאירוח. בזמן שדשא בחצר הוא משטח לא אחיד, דק לחצר הבית מהווה משטח רציף שאפשר להעמיד עליו שולחן, כסאות ומנגל, ואת איזור הדשא להשאיר לילדים עם בריכה מתנפחת, כדור וצעצועים. בצורה זו אתם יכולים לקחת את העל האש מהפארק ולביית אותו – גם שטח ישיבה מסודר עם מנגל וגם דשא למשחקים.

האחרונה מבין 3 סיבות לבחור בדק לחצר הבית או חסכון בזמן הטיפול וההשקעה בחצר. היות ודשא מצריך הרבה טיפולים, כיסוחים והשקייה, שטח גדול מדי ממנו עלול גם לעלות הרבה כסף לטיפוח וגם יצריך טיפול על בסיס כמעט שבועי. ברגע שתשלבו דק בחצר הבית איזור הטיפול יקטן וזמן הטיפול יתקצר משמעותית, ואתם תוכלו להנות מחצר מפנקת שמשלבת איזור ישיבה ודשא.

 

ועוד משהו קטן…

אחרי שסקרנו 3 סיבות לבחור בדק לחצר הבית, אנחנו יכולים עוד להגיד שמומלץ מאוד לבחור בחברת התקנת דקים מקצועית ומומלצת שיודעת מה היא עושה. אתם רוצים שרצפת הדק שלכם תחזיק לאורך כמה שיותר זמן ותישמר במצב טוב, ואם כבר בחרתם לעשות אותה ולהשקיע את הכסף בזה – בחרו בחברה שתוכל לבנות עבורכם רצפת דק איכותית.

בדקו המלצות, עבודות קודמות ומחירים של חברות התקנת הדק השונות. רק ככה תוכלו לוודא שעשיתם את הבחירה הכי נכונה עבור חצר הבית שלכם.

אולי תאהבו גם את